Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Milczenie jest złotem, szczególnie w łóżku

Schemat zawsze, ale to zawsze jest ten sam. Najpierw wymieniacie się wiadomościami, potem przeprowadzacie wielogodzinne rozmowy telefoniczne, aż w końcu się spotykacie i już wiecie, że na romantycznych randkach się nie skończy. Jednak, co zrobić, aby podtrzymać znajomość, szczególnie po wspólnie spędzonej nocy? Nie gadać! Pamiętajcie, że jeżeli lubicie mówić podczas seksu, możecie powiedzieć zbyt wiele.

 

ZASADA NR 1. Rozmawiajcie o seksie, ale nie w trakcie zbliżenia!

Zdaniem wielu seksuologów już samo mówienie o seksie działa na zmysły, więc po co to robić w trakcie? Uwierzcie, że naprawdę jest wiele innych, sprzyjających sytuacji, podczas których możecie rozgrzać atmosferę i niekoniecznie musi być to łóżko. Czasem wystarczy krótki sms lub pozostawiony liścik. Nie bez powodu mówi się, że czekanie wzmaga apetyt.

 

ZASADA NR 2. " Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich".

Jedna z najważniejszych zasad - nie wytykajcie partnerom błędów łóżkowych. Zamiast skupiać się na tym, co poszło nie tak, zastanówcie się na tym, co można poprawić i obserwujcie siebie nawzajem. Tylko wtedy macie możliwość poznania wzajemnych upodobań.

 

ZASADA NR 3. Temat byłych partnerów to temat tabu!

Nawet jeśli dojdzie do sytuacji, w której NIESTETY poruszycie temat byłych, trzymajcie się zasady, że najważniejsze jest "tu i teraz".  Nie mówcie o tym, że poprzednia dziewczyna miała idealny tyłek, a ostatni chłopak wyglądał, jak mitologiczny heros. Nawet jeśli macie dobre intencje, to tego typu wyznania nie wpłyną dodatnio na atmosferę w łóżku.

 

ZASADA NR 4. Rewolucja łóżkowa niekoniecznie musi być dobrym pomysłem...

Wyobrażacie sobie sytuację, w której nagle Wasz partner włącza kamerę? I to bez wcześniejszego uzgadniania tego z Wami? No właśnie... Naszym zdaniem czasem lepiej porozmawiać i nie zaskakiwać partnera odważnymi eksperymentami. Nowe propozycje niekoniecznie muszą się spotkać z jego aprobatą.

 

Zamiast gadać, idźcie do łóżka!

 

Ogrodowe ABC » Porady


© Copyright 2015 - 2019 SzukamRolnika.pl