Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

ABC Randkowania, czyli R jak Randka

Już niedługo wyczekiwana randka, a Wy jesteście kłębkiem nerwów? Nic w tym dziwnego, pierwsze spotkanie jest naprawdę stresującym wydarzeniem. Przede wszystkim pasowałoby wypaść dobrze i zrobić, jak najlepsze wrażenie, poza tym zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają na temat randek swoje (podkreślamy odmienne) wyobrażenia. Zatem, żeby nie skończyło się po spotkaniu na krótkim 'do widzenia', przedstawiamy kilka cennych wskazówek.

 

Po pierwsze! Zrozumcie, że nie ma randek idelanych. Zawsze jest możliwość, że coś może się nie udać. Lepiej postawić na spontaniczność, a resztę pozostawić losowi.

 

Po drugie! Bądźcie wyluzowani. Wobrażacie sobie, jak będzie wyglądać randka, jeśli oboje będziecie kłębkiem nerwów? No właśnie... Tylko spokój może uratować Wasze spotkanie.

 

Po trzecie! Na pierwsze spotkanie wybierzcie miejsce, w którym oboje dobrze się czujecie. Jeśli np. lubicie fajny, luźny klimat, to szerokim łukiem omijajcie eleganckie, sztywne restauracje.

 

Po czwarte! Włożcie takie ubrania, które lubicie, najlepiej swobodne. Nie musicie od razu wbijać się w ciasne garniaki i niewygodne sukienki. Naprawdę, z tym punktem nie żartujemy :)

 

Po piąte! Bądźcie sobą. Nie udawajcie ludzi, którymi na co dzień nie jesteście, bo nie wypadniecie naturalnie. Poza tym zawsze istnieje ryzyko, że jeśli poniesie Was wyobraźnia, to prawda wcześniej czy poźniej i tak wyjdzie na jaw.

 

Udanego randkowania!

Ogrodowe ABC » Porady


© Copyright 2015 - 2019 SzukamRolnika.pl