Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Pierwsza Randka, czyli jak dobrze wypaść w jej oczach

Stało się. Pokonałeś w końcu stres i postanowiłeś zaprosić dziewczynę na randkę. Brawo! Udany start, to połowa sukcesu. Teraz to już z górki. Musisz tylko wybrać strój, miejsce i dobrze wypaść... Dalej się denerwujesz? Niepotrzebnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, a w nim kilka porad, dzięki którym przebrniesz przez randkę w najlepszym stylu!


Pierwsze wrażenie ma znaczenie

Panowie, obalamy mit, że tylko Wy jesteście wzrokowcami. Kobiety dostrzegą dosłownie wszystko - począwszy od złego zestawienia kolorystycznego, a skończywszy na niewyprasowanej koszuli. Tak, wiemy, że nie każdy z Was jest modowym blogerem, ale jeżeli ułożycie wcześniej plan randki łącznie z miejscem, do którego będziecie chcieli zabrać partnerkę, to zdecydowanie ułatwi Wam to wybór odpowiedniego stroju. Na przykład: na kolacji w eleganckiej restauracji, najlepiej sprawdzi się wersja garniturowa, na kolacji w klimatycznej knajpce - wersja casualowa, a na romantycznym spacerze w parku- wersja jeansowa.

 

Użyj męskiej broni i oczaruj ją zapachem

Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwy mężczyzna pachnie potem i cygarami... My wiemy, że na pewno nie powiedziała tego kobieta :) Panowie, pamiętajcie, że panie zapamiętają nie tylko to, jak wyglądaliście, ale również Wasz zapach. Poza tym ponoć kobiety mają zdolność kojarzenia zapachów z określonymi sytuacjami bądź osobami. Jeżeli mają więc przywoływać w myślach jakiś obraz, to niech to będzie Wasz, uwodzący zapachem.

 


Zadzwoń przed spotkaniem

Naszym zdaniem jest to jeden z ważniejszych punktów. Jeżeli zadzwonisz do kobiety i uprzedzisz ją o swoich planach na randkę, to poczuje się nie tylko ważna, ale będzie też mogła dopasować garderobę to okazji. Nie od dziś wiadomo, że panie to 'strojnisie'. Poza tym zrobi się jej naprawdę miło. Zacznij zbierać plusy już przed spotkaniem.


Tik - tak, tik - tak

Nigdy nie dopuść do sytuacji, w której kobieta na Ciebie czeka dłużej niż 5 minut! Powinieneś być punktualny, niezależnie od tego czy umówiliście się, że przyjedziesz po nią, czy już na miejscu. Okazujesz jej w ten sposób szacunek, wykazując się przy tym dobrymi manierami.


Money, Money, Money

Wiemy, że nie lubicie rozmawiać o pieniądzach, ale tradycja nakazuje, abyście to Wy Panowie uregulowali rachunek za kawę, kolację czy deser. Nawet jeśli kobieta będzie chciała sama za siebie zapłacić, to zawsze możecie zaproponować, że zrewanżuje się na kolejnym spotkaniu. Pamiętajcie też, żeby wcześniej wybrać gotówkę z bankomatu, bo niestety nie w każdym miejscu można płacić kartą.


Uśmiechaj się i bądź sobą

Kobiety uwielbiają dowcipnych, otwartych i pewnych siebie mężczyzn. Bądźcie sobą, patrzcie jej głęboko w oczy, słuchajcie i pozwalajcie dojść do słowa. Nic trudnego, prawda?


Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy

Zadbaj o to, by kobieta nie wracała sama do domu, szczególnie wtedy, gdy randka kończy się w nocy. Zaproponuj, że ją odprowadzisz lub odwieziesz, gdy przyjechałeś samochodem. Będzie to nie tylko okazja do dalszej rozmowy, ale też wymiany wrażeń po wspólnym spotkaniu.

Enjoy!

Ogrodowe ABC » Porady


© Copyright 2015 - 2019 SzukamRolnika.pl