Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Kilka słów o Randkach w sieci

Chociaż randkowanie w sieci budzi wciąż sporo emocji, to trzeba przyznać, że jest to ostatnio jedna z najpopularniejszych metod poszukiwania drugiej połowy. Przede wszystkim randkować można niezależnie od miejsca czy pory dnia, nie ruszając się sprzed monitora komputera. Poza tym niezobowiązujący, swobodny flirt sprawia, że  już od samego początku jesteśmy dla tej drugiej osoby w pewien sposób atrakcyjni i pociągający. Wirtualna rzeczywistość dodaje nam skrzydeł - sprawia, że wyzbywamy się wszelkim zahamowań i lęku przed niezręcznymi sytuacjami, które często mają miejsce w prawdziwym świecie. Anonimowość randek online sprawia, że nie musimy nikogo udawać, kreować postaci, którą chcemy być. Pokazujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy. W końcu łatwiej jest zwierzyć się osobie, która nas nie zna i na pewno nie będzie oceniać.

 

Randki w Sieci

Największym mitem dotyczącym portali randkowych jest powszechnie panująca opinia, że są one skierowane tylko do ludzi nieśmiałych i zakompleksionych, którzy na co dzień nie potrafią znaleźć drugiej połówki. Bo gdyby tak faktycznie było, to tego typu witryny miałyby o połowę mniej użytkowników. Bardzo często osoby, które poszukują partnera w sieci, są świadome swojej atrakcyjności i właśnie z tego powodu wolą poznać kilka osób i spotkać się z taką, która najbardziej do nich pasuje i spełnia ich oczekiwania.

 

Przy odrobinie ostrożności wirtualne randki mogą być wspaniałym wstępem do prawdziwej miłości. Już etap wymiany korespondencji daje bardzo wiele. Można nie tylko oglądać swoje zdjęcia, ale również pisać o tym, co lubimy robić, jakie oglądamy filmy i czym się interesujemy. Wirtualny świat dodaje odwagi i dlatego opowiadamy o swoich pragnieniach czy życiowych celach. Po etapie wymiany korespondencji bardzo wielu użytkowników decyduje się na pierwsze spotkanie. Oczywiście, nie można od razu się nastawić na to, że pierwsza osoba, z którą nawiążemy nić porozumienia okaże się prawdziwą miłością. Ważne jest to, aby się nie poddawać, tylko poznawać nowych partnerów, bo odpowiednie dopasowanie może się okazać kluczem do szczęścia na całe życie.

Ogrodowe ABC » Psychologia

Nowi Użytkownicy