Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Najważniejsze zasady bezpiecznego randkowania w sieci

Internet aż pęka w szwach od ilości portali randkowych, warto więc przed rozpoczęciem swojej przygody z randkowaniem w sieci, przyjrzeć im się dokładniej. Jeśli poświęcicie trochę czasu na przeanalizowanie profilu danego portalu, możecie uniknąć rozczarowań, a natrafić na taki, który spełni Wasze oczekiwania. Przede wszystkim zainteresujcie się tym, do kogo kieruje swoją ofertę i przeczytajcie dokładnie regulamin oraz politykę prywatności. Oferta serwisu Randkowego umożliwia Użytkownikom nie tylko nawiązanie przyjaźni czy poznanie nowych partnerów, ale również zorganizowanie wspólnego wypadu. Pragniemy jednak podkreślić, że podejmując decyzję o pierwszym spotkaniu najważniejsze jest to, aby pamiętać o odpowiedzialności za swoje zachowanie. Dlatego przedstawiamy Wam najważniejsze zasady bezpiecznego randkowania w sieci.

 

Zasady bezpiecznego Randkowania1. Pamiętajcie, że pośpiech jest złym doradcą!

Etap wymiany korespondencji jest niezwykle ważny, bo daje możliwość bliższego poznania, co często owocuje pierwszą randką poza portalem. Jednak  pamiętajcie, aby nigdy nie podawać osobistych danych, czyli nazwiska, numeru telefonu czy adresu zamieszkania. Nie bez powodu osobom, które decydują się na kontakt, udostępniany jest login, który w początkowej fazie znajomości powinien w zupełności wystarczyć.

 

2. Czujność i intuicja to podstawa!

Mamy dla Was smutną informację -  niestety, nie każdy Użytkownik musi być tym, za kogo się podaje. Czasami, żeby nam się przypodobać dany Randkowicz może stworzyć wokół siebie otoczkę chodzącego ideału. Dlatego, jeżeli coś wzbudzi Waszą podejrzliwość, zaufajcie intuicji i przerwijcie znajomość. W końcu liczba osób zalogowanych na portalu jest dosyć duża i macie ogromne szanse na poznanie kogoś, kto spełni Wasze oczekiwania.

 

3. Nie powinno się oceniać książki po okładce, a jednak...

Login i korespondencja to nie wszystko. Nie bójcie się poprosić swojego rozmówcy o zdjęcie. Przede wszystkim da Wam to możliwość dopasowania Waszego wyobrażenia o nim, do tego, co Wam o sobie pisał. Uważajcie jednak na sytuacje, w których ktoś ciągle odmawia przesłania swojego zdjęcia. Być może nowy znajomy chce coś przed Wami ukryć.

 

4. Zasady "sygnalizacji świetlnej" obowiązują nie tylko na ulicy!

Przestrzegamy przed osobami, które już w trakcie wymiany korespondencji, próbują w jakiś sposób Was kontrolować i wpływać na codzienne decyzje. Nawet wtedy, gdy już zaufaliście dawno takiej osobie, to powinien to być dla Was sygnał, że coś jest nie tak. Pamiętajcie, że takie zachowanie może mieć ciąg dalszy w kontakcie bezpośrednim.

 

5. Publiczne miejsce może być Twoim sprzymierzeńcem!

Jeżeli randkowanie w sieci w końcu zaowocuje randką w realu, to pamiętajcie, aby nigdy pierwszego spotkania nie organizować u siebie w domu. Najlepsza na spotkanie jest np. restauracja w centrum miasta lub takie miejsce, w którym będą przebywać inne osoby. Poza tym unikajcie sytuacji, w którym Wasz partner proponuje podwiezienie. Najlepszym wyborem będzie własny środek transportu lub ewentualnie taksówka.

 

Wierzymy, że przestrzeganie tych kilku podstawowych zasad, pozwoli Wam uniknąć niechcianych sytuacji.

Ogrodowe ABC » Porady

Nowi Użytkownicy