Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Ciekawy profil to Twoja wizytówka!

Zakładając profil na portalu randkowym często nie zastanawiamy się nad tym czy okaże się on atrakcyjny dla innych Użytkowników. Wierzymy, że skoro już zdecydowaliśmy się na taki krok, to na pewno odnajdziemy drugą połówkę. Nic bardziej mylnego! Wizerunek w sieci jest tak samo ważny, jak ten w kontaktach bezpośrednich. Dlatego przedstawiamy kilka podstawowych trików, które zwiększą zainteresowanie Waszym profilem.

 

1. Atrakcyjny i pomysłowy nick to podstawa!

Ze względu na bezpieczeństwo i zachowanie prywatności na portalach randkowych posługujemy się tzw. nickiem. Warto więc wybrać taki, który nas w jakiś sposób odzwierciedli
i przyciągnie zainteresowanie naszą osobą. Jest to ważne szczególnie wtedy, gdy zdecydujemy, że nie dodajemy własnego zdjęcia.

 

Twoja wizytówka2. Rutyna jest szkodliwa nie tylko w związkach!

Niestety profile na portalach randkowych są do siebie bardzo podobne, a to jest duży błąd. W końcu nie bez powodu mówi się, że "reklama jest dźwignią handlu". Idźmy więc za ciosem i stwórzmy taki profil, który wyrazi nas w stu procentach, a przy okazji przyciągnie rzesze potencjalnych partnerów. A jeśli przy tym wykażemy się poczuciem humoru, to sukces mamy gwarantowany.

 

3. Lubię czy nie lubię?

Bardzo popularne na jednym z serwisów społecznościowych "lubię to", niekoniecznie sprawdzi się na portalu randkowym. Pamiętajcie, że nieodzownym elementem "lubię to" jest "nie lubię"... A chyba nie chodzi nam o to, by tego typu informacje wzbudzały u innych Użytkowników niekorzystny wydźwięk. 

 

4. Krótko, zwięźle i na temat!

Niebanalny nick i oryginalny profil to połowa sukcesu. Aby nie zepsuć wrażenia, postarajmy się, żeby opis naszej osoby był zwięzły i na temat. Inne ważne informacje zostawmy na deser!

 

5. Prawie jak w sklepie!

Nasz profil na portalu randkowym jest mniej więcej tym, czym produkt na półce sklepowej. I chociaż nie liczy się wygląd, tylko wnętrze, to zdjęcie -  nasza największa wizytówka
w sieci - jest bardzo istotne. Pamiętajmy, żeby było przede wszystkim w miarę aktualne i prawdziwe. W szczególności przypominamy o tym amatorom popularnych dziś "ulepszaczy" zdjęć.

 

Liczymy na równie ciekawe profile na SzukamRolnika.pl

Ogrodowe ABC » Porady

Nowi Użytkownicy