Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Obniżone libido kontra naturalne afrodyzjaki

Jeden z najbardziej znanych psychiatrów - Zygmunt Freud - wielokrotnie w swoich wystąpieniach podkreślał, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa libido.  Według niego prawidłowy popęd seksualny ma wpływ nie tylko na utrzymanie ciągłości gatunkowej, ale również na nasze zdrowie. Dziwi Was to? Nie powinno. Seks co prawda poprawia nastrój, ale także opóźnia procesy starzenia, chroni przed osteoporozą, usprawnia ukrwienie skóry, a nawet wspomaga pamięć. Co więc zrobić, gdy libido spada? Zastanowić się przede wszystkim nad tym, co kładziemy na talerz. Zdaniem wielu naukowców, istnieją naturalne składniki spożywcze, które mają znaczny wpływ na popęd seksualny. Poniżej przedstawiamy 10 najpopularniejszych produktów, poprawiających jakość życia seksualnego.

 

Imbir - naturalny afrodyzjak1. Imbir

Poprawia ukrwienie, pobudza krążenie, a zdaniem wielu naukowców ma duży wpływ na poziom testosteronu w ciele mężczyzny.

 

2. Szparagi

Nie da się ukryć, że ich falliczny kształt przywołuje seksualne skojarzenia. Poza tym szparagi zawierają sporo potasu i wapnia, które podnoszą poziom energii i wspomagają produkcję hormonów.

 

Marchewka - naturalny afrodyzjak3. Marchewka

Jest uważana za afrodyzjak już od czasów starożytnych i to nie tylko ze względu na swój kształt. Zawiera beta - karoten, a także witaminy C i E, które wpływają na kondycję seksualną.

 

4. Ostrygi

To chyba jeden z najpopularniejszych afrodyzjaków na całym świecie. Ostrygi posiadają wiele cennych minerałów i witamin, m. in.  cynk, który jest niezbędny do produkcji testosteronu.

 

5. Mango

Składniki zawarte w tym owocu wpływają na wydzielanie się w mózgu histaminy - hormonu wpływającego na popęd seksualny.

 

6. Banany

Kolejny owoc o fallicznym kształcie, działający pobudzająco. Banany zawierają bufoteninę, która wpływa na pewność siebie, poprawia nastrój i zwiększa popęd seksualny.

 

Migdały - naturalny afrodyzjak7. Migdały

Zwiększają libido szczególnie u kobiet. Poza tym zawierają dużą ilość tłuszczów wpływających na "hormony seksu" oraz witaminę E, wzmacniającą plemniki.

 

8. Gorzka czekolada   

Dzięki uwalnianiu dopaminy gorzka czekolada ma duży wpływ na stany euforyczne. Poza tym udowodniono, że substancje zawarte w kakao wspomagają produkcję tlenku azotu, poprawiającego rozluźnienie naczyń krwionośnych w członku.

 

Arbuz - naturalny afrodyzjak9. Brązowy ryż

Brązowy ryż jest nie tylko źródłem witaminy B wpływającej na poziom energii seksualnej. Zawarty w nim magnez pobudza do pracy męskie mięsnie, doprowadzające do orgazmu.

 

10. Arbuz

Według naukowców zawarte w arbuzie cytrulina i arginina mają wpływ na rozluźnienie naczyń krwionośnych w członku, czyli działają podobnie, jak słynna, niebieska pigułka. A najważniejsze jest to, że nie trzeba na niego recepty.

 

Ogrodowe ABC » Porady

Nowi Użytkownicy