Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Monika i Rafał

Kiedyś żadne z nas nie wierzyło, że można poznać kogoś na portalu randkowym i zakochać się praktycznie od pierwszej wiadomości. W końcu tyle się nasłuchaliśmy o tym, że partnera poznaje się w życiu, a nie w Internecie. A jednak potwierdzamy - internetowa miłość naprawdę istnieje!

 

Ja mam 26 lat, Rafał 30. Oboje mieliśmy za sobą nieudane związki, więc żeby uniknąć ponownych rozczarowań nie szukaliśmy nikogo. Profile założyliśmy z ciekawości, nie licząc na miłość. Chyba bardziej zależało nam na przyjaźni. Kiedy zobaczyłam profil Rafała od razu pomyślałam, że musi to być fajny facet i zostawiłam mu wiadomość. Odpisał praktycznie od razu.

 

Po dwóch miesiącach, mimo dzielącej nas odległości, postanowiliśmy się spotkać. Nie wiem, kto bardziej był zdenerwowany, ale pamiętam, że czułam się tak, jakbym szła na egzamin, a nie na spotkanie z kimś bliskim. Było cudownie! Nie było niezręcznej ciszy, rozumieliśmy się doskonale, a co najważniejsze - spodobaliśmy sobie.

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Naszym związkiem udowadniamy niedowiarkom, że miłość na portalu internetowym naprawdę jest możliwa, trzeba tylko zaryzykować. Dziękujemy portalowi za to, że po prostu jest!

Ogrodowe ABC » Historie miłosne

Nowi Użytkownicy