Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Kamila & Piotr

Konta na portalu założyliśmy w jednakowym czasie - zbieg okoliczności czy przeznaczenie? Zarówno Kamila, jak i ja zawsze skupialiśmy się na naszych karierach i chyba za bardzo nie mieliśmy czasu na szukanie miłości wokół nas. Mnie namówił kolega, który poznał obecną żonę na podobnym portalu. Kamili nikt nie musiał namawiać, bo od dłuższego czasu czuła się samotna.

 

Spodobaliśmy się sobie od razu. Gorzej było z rozmową, bo czułem, że Kamila nie chce się przede mną otworzyć. Teraz wiem, że bała się zaufać osobie, której tak naprawdę nawet nigdy na żywo nie widziała. Spotkaliśmy się po kilku ciekawych rozmowach, ale podświadomie czułem, że nic z tego nie będzie. Na szczęście okazało się, jak bardzo się myliłem. Na spotkanie przyszła piękna, pewna siebie kobieta, która ujęła mnie swoim ciepłem i bijącą dobrocią.

 

Od tamtej pory planujemy wszystko razem, a już niedługo Kamila przeprowadza się do mnie :)

Ogrodowe ABC » Historie miłosne

Nowi Użytkownicy