Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Czy warto sięgać po poradniki?

Relacje damsko - męskie to od lat niewyczerpane źródło poradników i artykułów, szczególnie dla amerykańskich naukowców. W zasadzie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ilość tego typu literatury wprost zalewa polski rynek książek, a sięgających po nie osób przybywa z każdym rokiem. Co prawda, poradniki nie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie stawia życie, ale z pewnością są sporym wsparciem w dosyć skomplikowanych relacjach damsko - męskich. Zanim jednak sięgniecie po jakikolwiek poradnik, zachowajcie trzeźwy umysł. W czasach, w których praktycznie każdy może napisać książkę, można natrafić na taką, która zamiast pomóc, zaszkodzi. Dlatego jeśli już szukacie fachowej porady, sięgnijcie po poradniki napisane przez doświadczonych specjalistów lub przejrzycie internetowe fora, gdyż opinie, z którymi się na nich spotkacie, mogą być naprawdę pomocne.

 

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepiej sprzedających się poradników w ostatnich latach:

 

1. John Gray Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

John Gray, to znany, amerykański terapeuta, który od lat pomaga parom w przezwyciężaniu kryzysów. W swoim poradniku tłumaczy, dlaczego kobietom i mężczyznom stworzenie szczęśliwego związku przychodzi z trudem i podpowiada, jak mogą zbudować harmonijną relację, mimo dzielących ich różnic.

 

 

2. Linda Papadopoulos Co mówią mężczyźni, co słyszą kobiety

Linda Papadopoulos jest brytyjską psychoterapeutką, autorką poradników dla kobiet i mężczyzn. W swojej książce opisuje najczęstsze przyczyny nieporozumień między kobietami, a mężczyznami, wyjaśniając przy okazji, w jaki sposób odbierać komunikaty, by być lepiej zrozumianym.

 

 

3. Sherry Argov Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?

Sherry Argov to autorka bestsellerowych poradników, wydanych w ponad 30 językach, we wszystkich częściach świata. Autorka pokazuje, kim jest tytułowa zołza i dlaczego tak bardzo pociąga mężczyzn. Poradnik w dosyć zabawny sposób odkrywa tajemnice relacji damsko - męskich i podpowiada, jak ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach.

 

 

4. Ian Smith Cała prawda o mężczyznach. Poznaj sekrety męskiej osobowości

Ian Smith jest lekarzem i autorem bestsellerowych poradników. W swojej książce nie tylko bez ogródek pokazuje to, co się mężczyznom w kobietach nie podoba, ale opisuje też 10 złotych zasad, których kobieta powinna przestrzegać, jeśli chce się czegoś więcej dowiedzieć o męskim świecie.

 

 

5. Alan Lowell Francis Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach

Alan Lowell Francis to znany amerykański psycholog. Bazując nie tylko na własnych doświadczeniach, ale też innych mężczyzn, stara się odpowiedzieć na pytanie co wie m.in. o przyjaźni z kobietami czy zaspokajaniu ich potrzeb. Tę pozycję polecamy szczególnie...

 

 

Na szczęście na rynku polskim również pojawiają się pozycje godne uwagi:

 

1. Krystyna Kofta Jak zdobyć, utrzymać i porzucić mężczyznę. Nowe spojrzenie

Krystyna Kofta jest znaną pisarką i felietonistką. W swojej książce przybliża skomplikowane relacje damsko - męskie, pozostając przy tym baczną obserwatorką współczesnego świata.  

 

 

2. Krzysztof Król, Jan Gajos Księga związku, podrywu i seksu dla kobiet

3. Krzysztof Król Księga związku, podrywu i seksu dla mężczyzn

Naszym zdaniem to jedne z najciekawszych poradników, dostępnych na polskim rynku. Pomagają zrozumieć różnicę między płciami oraz odpowiedzieć m.in. na pytanie: czy prawdziwa miłość istnieje?

 

 

Ogrodowe ABC » Porady

Nowi Użytkownicy