Zarejestruj się (za darmo):

Imię:
Data urodzenia:
Płeć:
Adres e-mail:
Twój adres e-mail nie jest widoczny dla innych użytkowników.
 

Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz Warunkami Plików Cookies zgodnym z Unijnym rozporządzeniem 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Randki

Marzysz o randce lub poznaniu miłości swojego życia? Ten portal jest dla Ciebie! Skończ z samotnymi wieczorami i zaloguj się na Portalu Szukam Rolnika. Podziel się swoimi pragnieniami, poznaj drugą połówkę i przeżyj najlepszą przygodę swojego życia.
Imprezy

Szukam Rolnika

Nasi Użytkownicy mogą tworzyć grupy przyjaciół, odnajdywać partnerów o podobnych oczekiwaniach, a także filtrować i randkować. Wszystkim tym, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki lub mają wątpliwości związane z umówieniem się na spotkanie, polecamy nasze Ogrodowe ABC, czyli dział, w którym regularnie publikujemy przydatne artykuły.

Najzabawniejsze opinie o Użytkownikach portali randkowych

Mówi się, że jeżeli nie ma Cię w sieci, to nie istniejsz. I coś w tym chyba jest, gdyż wiele dziedzin życia tam właśnie przenieśliśmy, począwszy od robienia zakupów, skończywszy na szukaniu rozwywki. Nikgo więc nie dziwi popularność, jaką odnoszą ostatnio serwisy randkowe. Jednak wokół Użytkowników takich portali narosło wiele mitów. Dlaczego? Sami nie wiemy, ale z pewnością wszystkie obalamy!

 

Poniżej kilka nazabawniejszych naszym zdaniem opinii na temat Użytkowników portali randkowych.

 

1. Miłości w sieci szukają wyłącznie osoby nieatrakcyjne.

 

2. Użytkownicy portali randkowych mają najczęściej problemy w kontaktach z ludźmi.

 

3. Z osobami korzystającymi z serwisów randkowych musi być coś nie tak....

 

4. Użytkownicy nigdy nie mówią prawdy na swój temat.

 

5. Serwisy randkowe odzierają miłość z romantyzmu.

 

 

Zgadzacie się ? :)

Ogrodowe ABC » Psychologia

Nowi Użytkownicy